Právě se nacházíte: Nová zelená úsporám > Jak na to > Seznam specialistů

Seznam specialistů

Zveřejněné informace se vztahují k programovému období 2014–2021. Seznam doporučených specialistů pro novou etapu programu najdete na novém webu Nová zelená úsporám v sekci Specialisté.


Najděte si dodavatelskou firmu, zpracovatele odborného posudku či jiného odborníka na program Nová zelená úsporám na ve svém regionu.

Registrovaní dodavatelé mají buď přímou zkušenost s dotacemi z programu Nová zelená úsporám, nebo mají zájem na dotovaném projektu spolupracovat.

  • Seznam má doporučující charakter. Poslouží zejména pro snazší orientaci při výběru vhodného specialisty ve vašem okolí. Doporučujeme vždy poptat více dodavatelů, zjistit si reference, srovnat ceny a dodávku pojistit smlouvou o dílo.
  • Vyhledávat můžete podle oboru i místa působnosti. Kromě dodavatelů stavebních prací zde naleznete zpracovatele energetického posudku, autorizované projektanty, architekty, poradenské firmy či odborný technický dozor.

Aktualizace seznamu probíhá průběžně. Zaregistrovat se může každý dodavatel, který poskytuje služby související s projekty dotovanými z programu Nová zelená úsporám, Fond nevyžaduje žádné speciální dokumenty či osvědčení.

Seznam specialistů NZÚ  Seznam specialistů 2014–2021