Právě se nacházíte: Nová zelená úsporám > Aktuality > Jak se žije v pasivním domě? Nejen to se dočtete v nové ročence Pasivní domy 2021

Jak se žije v pasivním domě? Nejen to se dočtete v nové ročence Pasivní domy 2021

05. 03. 2021
Ročenka je určena všem, kdo chtějí stavět vlastní pasivní dům a hledají inspiraci pro jeho realizaci. Ve speciálu se dozvíte, jak se v pasivním domě bydlí a jak můžete při pořizování nového bydlení ušetřit s dotací Nová zelená úsporám a Dešťovka.

Letošní speciál Pasivní domy 2021 je zaměřen především na zkušenosti s bydlením v pasivním domě. O své zkušenosti se podělili majitelé pasivních domů z celé republiky a se čtenářem sdílejí své pocity z bydlení v takovém domě. Nechybí ani téma rekonstrukce – tři rekonstruované domy slouží jako doklad toho, že i starý dům lze přestavět do pasivního standardu.

V ročence se také dočtete, jak může s financováním výstavby či rekonstrukce pomoci dotační program Nová zelená úsporám, který se těší velkému zájmu i v době koronavirové krize. Dočtete se, co stojí za vzrůstající oblibou tohoto programu, který majitelům domů může ušetřit i statisíce korun.

Online ochutnávka ročenky PASIVNÍ DOMY 2021