Právě se nacházíte: Nová zelená úsporám > Aktuality > Oblíbená přednáška z veletrhu FOR ARCH ke stažení

Oblíbená přednáška z veletrhu FOR ARCH ke stažení

30. 09. 2021
Na veletrhu stavebnictví FOR ARCH 2021 proběhly přednášky s tématem Pokračování programu Nová zelená úsporám. Ředitel odboru řízení a podpory programů Ing. Zbyněk Drbal ze SFŽP ČR přednesl a shrnul informace nejen o stávajícím programu Nová zelená úsporám, ale nastínil také navazující podobu tohoto populárního programu, na který je na energeticky úsporné renovace a stavby domů alokováno z Národního plánu obnovy 11 miliard korun.

Program je rozšířen nově na bytové domy po celém Česku. Mimo jiné je možné získat i vysoké bonusy za kombinaci více opatření. Podrobné informace o novinkách v Nové zelené úsporám naleznete v tiskové zprávě.

Od 12. října 2021 začne příjem žádostí v navazujícím programu Nová zelená úsporám, do té doby je možné podávat žádosti ve stávajících výzvách. Podrobné podmínky pro získání dotace naleznete na webu 2014-2021.novazelenausporam.cz.

V této Prezentaci Nová zelená úsporám 2021-2030 ke stažení naleznete nejen podrobná srovnání, ale i výčet maximálních hodnot dotací a mnohé další.