Právě se nacházíte: Nová zelená úsporám > Aktuality > Podívejte se na záznamy webinářů o dotacích Nová zelená úsporám a kotlíkových dotacích

Podívejte se na záznamy webinářů o dotacích Nová zelená úsporám a kotlíkových dotacích

09. 12. 2021
Dotační program Nová zelená úsporám se od října dočkal řady novinek. Všechny podstatné změny aktuálně představují odborníci SFŽP ČR na online webových seminářích. Pro velký zájem nabízíme záznamy seminářů o dotacích pro majitele rodinných a bytových domů, k dispozici ke stažení jsou i úvodní prezentace. Připojujeme také přednášku na téma kotlíkových dotací.

Záznam webináře z 30. 11. obsahuje v první části přednášku shrnující nejdůležitější změny v nabídce dotací pro rodinné domy. Změny podmínek vyvolaly ze strany zájemců o dotace obrovské množství otázek. Na několik desítek dotazů přímo z praxe odpovídají odborníci SFŽP ČR v druhé části semináře.

 

Záznam webináře z 1. 12. obsahuje v první části přednášku shrnující nabídku dotací pro bytové domy. V druhé části se opět zástupci SFŽP ČR věnují velkému množství otázek žadatelů k novým podmínkám programu.

 

Záznam webináře ze 7. 12. provede účastníky procesem podání žádosti v systému AIS SFŽP ČR.

Podrobné návody naleznete také na webu programu Nová zelená úsporám na stránce Jak na to >.

 

Webinář z 8. 12. se věnoval tématu kotlíkových dotací od roku 2021 a v druhé části programu Nová zelená úsporám, u něhož se odborníci Fondu zaměřili na výměnu zdrojů.